Szkoła Podstawowa im. Stanisława Miłkowskiego w Wietrzychowicach
Dziennik elektroniczny

Deklaracja dostępności
Rekrutacja 2021/2022

Plan lekcji

plan-lekcji

Harmonogram konsultacji

harm

Procedury

procedury

Procedury z COVID-19

btn-covid-19

Projekt zdalna szkoła+

informator

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

zaj-dod

Dyżury nauczycieli

dyz

ZFŚS

zfss

Odblaskowa szkoła

odblaskowa

33-270 Wietrzychowice 64

Tel/faks: (14) 641 - 80 - 16

Email: sp@wietrzychowice.pl

bip_logof

herb

GMINA WIETRZYCHOWICE

gok

GOK

 

logo_kuratorium-1

 

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się uczniowie klasy III naszej szkoły w rozgrywanych w Zbylitowskiej Górze finałach powiatowych ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego o Puchar Tymbarku w kategorii U-10. Nasza drużyna – na inaugurację rozgrywek grupowych – odniosła łatwe zwycięstwo nad reprezentantami gminy Tarnów 7:0. Aby wygrać grupę i awansować do finałowej trójki musieli pokonać mocny zespół z Pleśnej, który również miał na koncie wysokie zwycięstwo. Po pechowym początku i stracie bramki długo zanosiło się na porażkę, ale końcówka należała do naszej drużyny, która najpierw wyrównała wynik meczu, a w końcówce po raz drugi pokonała bramkarza rywali. Taki wynik oznaczał I miejsce w grupie i co najmniej III miejsce w powiecie. W fazie finałowej – niestety – brakło już sił i umiejętności, aby skutecznie przeciwstawić się silnym ekipom z Zakliczyna i Radłowa. W drużynie z Wietrzychowic wystąpiło tylko 7 osób (jeden rezerwowy), stąd w trzecim i czwartym meczu zaczęło brakować sił w rywalizacji ze znacznie bardziej liczebnymi rywalami.
Zwycięzcami całego turnieju została reprezentacja Zakliczyna, która będzie reprezentować powiat tarnowski w finale wojewódzkim.
Skład SP Wietrzychowice:
Oliwier Urban, Bartek Curyłło, Tomek Kosoń, Igor Wiśniewski, Bartek Fortuna, Filip Wilkosz, Monika Tarchała

Stanisław Nowak