Szkoła Podstawowa im. Stanisława Miłkowskiego w Wietrzychowicach
Dziennik elektroniczny

Deklaracja dostępności
Rekrutacja 2021/2022

Plan lekcji

plan-lekcji

Harmonogram konsultacji

harm

Procedury

procedury

Procedury z COVID-19

btn-covid-19

Projekt zdalna szkoła+

informator

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

zaj-dod

Dyżury nauczycieli

dyz

ZFŚS

zfss

Odblaskowa szkoła

odblaskowa

33-270 Wietrzychowice 64

Tel/faks: (14) 641 - 80 - 16

Email: sp@wietrzychowice.pl

bip_logof

herb

GMINA WIETRZYCHOWICE

gok

GOK

 

logo_kuratorium-1

 

W dniu 14 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej – święto ludzi, którzy tworzą szkołę: nauczycieli, uczniów, pracowników administracji i obsługi. W uroczystości wzięły udział: zastępca wójta gminy, pani Sabina Nowak, dyrektor GCK Wietrzychowice, pani Jadwiga Gorla oraz przewodnicząca Rady Rodziców, pani Agnieszka Michniak.
Program artystyczny z tej okazji przygotowali uczniowie klasy V z pomocą Małgosi i Basi z klasy VIII b, pod kierunkiem wychowawcy, pana Krzysztofa Biedrońskiego. Uczniowie „z przymrużeniem oka” opowiedzieli o tym, jak wygląda życie w naszej szkole oraz zaprezentowali scenkę z lekcji języka polskiego. W pięknych słowach wierszy podziękowali również wszystkim za trud wkładany w nauczanie i opiekę. Miłym akcentem stał się występ uczniów klasy VII a. Na tę okoliczność przygotowali oni układ taneczny do piosenki „Jerusalema”.
Akademię uświetnił również występ ucznia klasy V, Wojciecha Kowala oraz jego partnerki Emilki, których taniec wzbudził wśród zebranych podziw i wielki szacunek dla umiejętności obojga.
Na zakończenie wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły otrzymali od uczniów piękne kwiaty. Nie zabrakło również słodkości – tort od Rady Rodziców po prostu rozpływał się w ustach 😋Serdecznie wszystkim dziękujemy za życzenia, pamięć i obecność 😍