Szkoła Podstawowa im. Stanisława Miłkowskiego w Wietrzychowicach

13 maja br. w Tarnowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego w Biegach Przełajowych. Ogromny sukces w tych zawodach  odnieśli nasi uczniowie. Najlepiej spisała się Basia Dębińska, która indywidualnie  wywalczyła II miejsce w swojej kategorii. Bardzo dobrze pobiegli też: Martyna Majka – IV miejsce, Zuza Dębińska IV m. wśród dziewcząt starszych, Marcin Gajewski Vm. Jeszcze lepiej nasi biegacze wypadli w klasyfikacji drużynowej. Chłopcy starsi i dziewczęta starsze SP (rocznik 2006) wywalczyli wicemistrzostwo powiatu, a chłopcy młodsi (rocznik 2008) uplasowali się na III miejscu w powiecie.