Szkoła Podstawowa im. Stanisława Miłkowskiego w Wietrzychowicach

Dobiegła końca „Półkolonia 2018”. Ostatni dzień uczestnicy spędzili w większości na szkolnym podwórku oddając się ulubionym grom i zabawom. Poranną atrakcją dla wszystkich miłośników małych, kudłatych piesków była wizyta Tofika – psa rasy shih tzu, który wraz ze swoją właścicielką, panią Alą, odwiedził naszych podopiecznych i bardzo chętnie nawiązywał z nimi kontakt. Przy okazji dzieciaki dowiedziały się, jak trzeba dbać o takiego przyjaciela oraz poznały ciekawostki z jego życia.

O godzinie 11 wszyscy zebrali się w sali gimnastycznej, by  oficjalnie podsumować i zakończyć półkolonię. Spotkanie rozpoczęła grupa młodsza, która zaprezentowała piosenkę, jaka towarzyszyła im prawie przez wszystkie dni spędzone razem. Następnie wystąpiły zespoły gimnastyczek zarówno z grupy młodszej, jak i starszej. Po występach została część, na którą najbardziej niecierpliwie oczekiwali laureaci różnego rodzaju turniejów, zmagań i konkursów realizowanych podczas półkolonii. Wtedy to właśnie z rąk wójta, pana Tomasza Banka, pani dyrektor ZSP, Jadwigi Łucarz oraz wicedyrektora i jednocześnie kierownika półkolonii, pana Michała Wolaka, otrzymali zdobyte dyplomy, medale i nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam w przygotowaniu i realizacji tegorocznej półkolonii –  za zaangażowanie, wszelką pomoc, dopingowanie nas i motywowanie do działania.

Naszym dzieciakom dziękujemy za udział, świetną zabawę, chwile wzruszeń i pozytywne emocje, jakich dostarczali nam w ciągu minionych dwóch tygodni. Ich rodzicom za zaufanie, którym nas obdarzają.

Wszystkim życzymy cudownych wakacji obfitujących w miłe, niezapomniane przygody 🙂

Do zobaczenia za rok 🙂